כאן תופיע כותרת לורם איפסום

ג'אסט דאנס לילדים

עולם שלם של צבע, מוזיקה וריקודים שמכניסים עוד ועוד שמחה לכל מסיבה. ג'אסט דאנס לילדים הוא שילוב של משחק וריקוד שמתאים למבוגרים וילדים באותה המידה. תוכלו לנסות ולבדוק האם אתם מוכשרים בסמבה באותה מידה כמו בהיפ הופ– הכול באותו סשן מקפיץ ומשמח. ג'אסט דאנס היא עוד אטרקציה מתוך שלל האפשרויות שתמצאו אצל זד הפקות – כך שאתם מוזמנים ליצור קשר ולהפוך את האירוע שלכם למקפיץ ומשמח, אבל גם מקורי וחדשני.

ג'אסט דאנס לילדים – לא סתם משחק

ממשחק שהומצא למסך הטלוויזיה הביתית, הפך ג'אסט דאנס לילדים לפעילות מבוקשת לאירועים – ימי הולדת ובת מצוות, בו מושמעים שירים אהובים ועל מסך ענק מוקרנות דמויות שעושות צעדי ריקוד מתאימים למוסיקה – אותם המשתתפים צריכים לחקות וכך לומדים ריקוד חדש, מוציאים אנרגיה, משתוללים ונהנים. אפשר לקיים גם משחק תחרותי שבו המנצח הוא מי שמצליח יותר מהאחרים לרקוד לפי הצעדים הנכונים המוקרנים על המסך.

המשחק מביא איתו את כל האפשרויות – להיטי הילדים החדשים והאהובים , קריוקי, משחק עם אפליקציית הסמארטפון או עם מצלמה. השירים מתעדכנים אונליין, כל הזמן, לפי הלהיטים העכשוויים. מה צריך יותר מזה?

הפעילות הזו כל כך סוחפת, שתוכלו בקלות לבלות שעות ארוכות – רק בריקודים. חוויה כיפית ושמחה וכל מה שנשאר לעשות הוא להגביר את הווליום ולהתחיל לרקוד. המשחק המדליק הזה יכול להרים כל אחד מהספה – ולגרום לו להתחיל לרקוד! ראו הוזהרתם – זה סוחף לא רק את הילדים, אלא את כל המשפחה!

כיצד נשלב את הג'אסט דאנס באירוע שלכם?

ג'אסט דאנס יכול להיות חלק מכל מסיבה מוצלחת. את מסיבת הג'אסט דאנס ניתן לשלב עם מסיבת ריקודים רגילה, מסיבת אוזניות, קריוקי, מסיבת סטאנד אפ ובעצם בכל סיבה למסיבה. הצוות המקצועי שלנו בעל ניסיון של כ 15 שנים בתחום האירועים לילדים. אז למה אתם מחכים?! צרו קשר עם חברתנו ויחד נוכל ליצור בעבורכם את אירוע החלומות שאיש לא יוכל לשכוח!

איכות ומקצועיות

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לביקו ננבי

ניסיון רב באירועי ילדים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לביקו ננבי

מגוון הפעלות לילדים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לביקו ננבי

כאן תופיע כותרת לורם איפסום


מאמרים נוספים

ימי הולדת לילדים

מסיבת D.J וקריוקי גילאי 8 ומעלה תכנית עשירה, מגוונת וצבעונית המתבצעת על ידי שני מפעילים: D.J ומנחה. את הילדים נקבל עם מוסיקת...
המשך קיראה

הפעלות לבת מצווה

זד הפקות מזמינים אתכם להרים אירוע בת מצווה מהאגדות! מגוון אטרקציות מטריפות וייחודיות אצלכם באירוע, מגוון הפעלות לבת מצווה בהת...
המשך קיראה

הפעלה ליום הולדת 8

בשעה טובה ילדכם הגיע ליום הולדת שמונה. קודם כל - מזל טוב! אבל אנחנו יודעים שזה סימן שכבר חגגתם וארגנתם כמה ימי הולדת לילדים ו...
המשך קיראה

כאן תופיע כותרת לורם איפסוםחברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי